טל: 072-244-1810

פקס: 08-6807236

מענה טלפוני:

א'-ה' 09:00-18:00

ו' וערבי חג:  09:00-13:00

  overisrael@gmail.com

צור קשר מהיר

*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
*קוד אבטחה:
This Is CAPTCHA Image

אתר הטיסה- שמורת הטבע בתרונות רוחמה


טיסה בכדור פורח, ההזדמנות להכיר מחדש את הנופים היפים, לפגוש את השמש פנים מול פנים, להיעלם לתוך האופק ובסיום הנחיתה ליהנות מארוחת בוקר המוגשת בחיק הטבע עם שמפנייה צוננת, קפה ועוגה. אז מהם אפשרויות הטיסה בכדור פורח?

 כדור פורח בשמורת בתרונות רוחמה

אתר הבית -בתרונות רוחמה     
כשעה מתל אביב וירושלים, ורגע לפני המדבר שוכנת לה שמורת הטבע המרהיבה ביופיה- בתרונות רוחמה. זה הבית שלנו ונוף ילדותינו. כאן נחצה מרחבים ונרחף מעל נופים עשירים ומגוונים המאפיינים את הנגב הצפוני. בטיסתנו נמריא אל על.נביט מערבה אל הים התיכון, ומזרחה אל עבר הרי יהודה. את פני הקרקע היחודיים נלטף בטיסה נמוכה ונגלה את החי והצומח באחת השמורות היפות בישראל. שמורת הטבע בתרונות רוחמה הינה אתר הטיסה בו פוטנציאל הטיסה בכדור פורח ממומש עד תום. מראה הבתרונות מלמעלה כמו ציור אלוהי. החורש הטבעי, חיות הבר,  הישובים הירוקים, הפרדסים והשדות החקלאיים הופכים את הטיסה כאן לחוויה קסומה ובלתי נשכחת. עונת הפעילות נמשכת כל השנה ומזג האוויר הנהדר מוסיף רבות לחוויה.

 

אתרי טיסה נוספים - לקבוצות ואירועים גדולים בלבד

 


 כדור פורח בערד

ערד ומדבר יהודה
מיקום: בקעת ערד, מדבר יהודה והנגב המזרחי.
זמינות: רוב השנה.
בתוכנית: נקודת המפגש לטיסה בכדור פורח כאן הינה תל ערד. ניפוח הכדור וההמראה מתבצעים בסמוך לתל. ממריאים וצופים על הבקעה. ממשיכים בטיסה על גבול מדבר יהודה. בדרך ניתן לראות את יער יתיר, הר עמשא, כרמים של יקב יתיר והעיר ערד.

 כדור פורח עמק יזרעאל

עמק יזרעאל
מיקום: עמק בית שאן, מולדת גלבוע.
זמינות:
מאי עד אוקטובר.
בתוכנית: נקודת המפגש לטיסה בכדור פורח בעמק כאן הינה צומת בית השיטה. משם ממשיכים יחדיו לאתר ההמראה. בטיסה נהנה מנופי העמק, השדות החקלאיים והישובים הסמוכים.


 כדור פורח פארק תמנע

פארק תמנע
מיקום: פארק תמנע והעמק האדום
זמינות: נובמבר עד פברואר.
בתוכנית: נקודת המפגש לטיסה בכדור פורח בפארק תמנע הינה בכניסה לפארק עצמו. ניפוח הכדור וההמראה מתבצעים לרגלי עמודי שלמה. ממריאים וצופים על הפארק. ממשיכים דרומה אל תוך נחל רחם. לרוב, הנחיתה מתבצעת באזור באר אורה או מעט דרומה בסמוך לתחנה הסיסמוגראפית.


כדור פורח עמק האלה
לכיש ועמק האלה
מיקום: לכיש, גוברין ועמק האלה.
זמינות:
רוב השנה.
בתוכנית:
נקודת המפגש, ניפוח הכדור הפורח וההמראה משתנים בהתאם לתנאים. ממריאים וצופים על האזור. בדרך ניתן לראות את יישובי לכיש, פארק בריטניה, עמק האלה, כרמים, שדות ירוקים ועוד.